Ochraňte hladinu v bazénu praktickou plachtou

Mějte krásně čistou vodu ve svém bazénu po celý rok. K tomu vám pomůže kvalitní plachta, chránící vodu před znečištěním. Plachta navíc působí také jako bezpečnostní prvek v zahradě.

Plachty na bazén

Ochraňte hladinu vody po celý rok

Bezpečností bazénová plachta je nedílnou součástí každého zapuštěného i volně stojícího bazénu. Plachta je vždy vyztužena hliníkovými nosnými trubkami, které jsou pevně připevněny do bazénové fólie. Plachta neleží přímo na vodní hladině, ale přesahuje přes okraj bazénu. Díky tomu se mezi vodní hladinou a plachtou tvoří důmyslná termo-izolační vrstva, která zamezuje tepelným ztrátám a odpařování vody.

Plachty z kvalitních materiálů

Přemýšlíte o nákupu plachty na bazén? Nechte si vyrobit plachtu přímo pro váš typ bazénu. Specializujeme se na výrobu plachet všech různých tvarů. Používáme výhradně kvalitní materiály, zaručující bezpečí vás, vašich dětí i domácích mazlíčků. Pevnost plachty je dosažena použitím vnitřní zpevňující struktury.

Ochrana a čistota vody po celý rok

Bazénová fólie je nejlepším řešením pro utěsnění prostor kolem okrajů bazénů. Díky tomu váš bazén zůstane čistý po celý rok. Plachta má však kromě ochrany vody před nečistotami také funkci bezpečnostní. Všechny plachty jsou schopné udržet zatížení dospělé osoby o hmotnosti 85 kg a rovnoměrné zatížení sněhovou pokrývkou ve výšce 15 cm. Z bezpečnostního hlediska je plachta určená pro ochranu před náhlým pádem do bazénu. Není určena jako pochozí plocha.

Ostatní zakrytí

Máte na zahradě altán, přístřešek na zahradní techniku nebo třeba místo pro uskladnění dřeva? I s takové prostory dokážeme bezpečně zakrýt speciální ochrannou plachtou s vysokou odolností vůči UV záření. Vyrobíme plachtu na míru vašim potřebám. Vybírat můžete z několika typů plachet.

Objednejte si plachtu na bazén a jiné zakrytí

Mějte vše dokonale sladěné, díky našim plachtám vyrobeným na míru. Specializujeme se na výrobu plachet na bazén i zakrytí nejrůznějších přístřešků a konstrukcí. Všechny plachty jsou odolné vůči vodě, UV záření a vynikají dlouhou životností. Stačí nám zadat velikost a vybraný druh plachty a o vše ostatní už se postaráme.