Krycí plachta na bazén v provedení BASIC

Plachta na zakrytí bazénů provedení BASIC

Je možná jakákoliv kombinace provedení, případně výroba zcela atypického provedení.
Zakrývací plachta v základním provedení s podloženými kroužky, vypínací gumou a propustným sítem
Ikona bazenové plachty

NABÍZÍME KVALITNÍ BAZÉNOVÉ PLACHTY ZA PŘÍJEMNOU CENU

Nabízíme kvalitní bazénové plachty vyrobené z materiálů s vysokou pevností a odolností. Provedení BASIC je základní variantou bazénových plachet, které u nás seženete. Jde o vysoce pevnostní plachtu, která je v lakované úpravě a v základním provedení. Jde o variantu vhodnou pro ty, kteří hledají poměr mezi cenou a kvalitou. Plachty v provedení BASIC jsou určeny pro menší velikosti bazénů a připevněny obvodovou gumou.
Ikona bazenové plachty

NAŠE PLACHTY MAJÍ VYSOKOU KVALITU

Na výrobu plachet používám kvalitní, pevné a odolné materiály od belgických a německých dodavatelů. V kombinaci s precizní prací pak vznikají kvalitní bazénové plachty, které mají dlouhou životnost. Možné zatížení plachty ve variantě BASIC je do 50 kg/ 1 metr čtvereční. Cena plachty BASIC se pohybuje od 195 Kč / 1 metr čtvereční. V případě vyšších požadavků můžete vybírat z variant EKONOMIK a TOP.
Ikona bazenové plachty

PLACHTY, JEJICHŽ PEVNOST PŘEKVAPÍ

Plachty pro zakrytí bazénu jsou vyráběny z kvalitního PVC, díky tomu získávají na tolik potřebných vlastnostech. K dosažení co nejvyšší odolnosti plachet jsou spoje mezi materiály zhotoveny za pomoci kombinace horkovzdušného a vysokofrekvenčního svařování. Takto zhotovené spoje jsou nerozdělitelné a voděodolné. Spojili jsme špičkově pevné a odolné materiály s precizně odvedenou prací, díky čemuž vám ručíme nejen za estetický vzhled plachet, ale i za jejich kvalitu.
Ikona bazenové plachty

ŽIVOTNOST KRYCÍ PLACHTY JE DELŠÍ NEŽ 10 LET

Už bylo dost kupování obyčejných bazénových plachet, které jste museli nanejvýš každé dva roky měnit za novou. Bazénové plachty BASIC mají mnohem delší životnost, která se odvíjí od použitého materiálu. Můžeme vám garantovat, že vaše plachta bude mít životnost od 10 do 15 let. Plachtu je možno zatěžovat do 50 kg na 1 metr čtvereční. Kvalitní plachtu na bazén ve variantě BASIC u nás seženete od 195Kč za 1 metr čtvereční.

Proč si koupit kvalitní zakrytí bazénu v provedení BASIC?

Přesnost

Plachty vyrábíme zcela na míru, takže máte jistotu, že bude jakákoliv plachta sedět jako ulitá. V případě plachty na bazén plachta kopíruje přesný tvar vašeho bazénu.

Efektivita

Naše bazénové plachty jsou velmi efektivní. Průtokové síto (u plachet TOP) umožní průtok čisté vody. Díky tomu se na plachtě netvoří tak velké vodní plochy, současně zabraňuje vzniku nečistot.

Bezpečnost

Maximální zatížení bazénových plachet je až 50 kg na 1 metr čtvereční plochy, takže máte jistotu, že plachta slouží i jako zábrana proti pádu vašich dětí či mazlíčků do bazénu.

Ekonomičnost

Naše plachty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mohou vám sloužit 10 až 15 let. Díky tomu máte jistotu, že ušetříte. U bazénových plachet se navíc díky UV filtru ve vodě nevytvoří zelené prostředí. Po sezoně tedy stačí bazén pouze vyluxovat. Ušetříte tedy nejen čas, ale i vodu.

Životnost

Bazénové plachty mají životnost 10 až 15 let, díky čemuž ušetříte.

Široká nabídka

Plachty na zastřešení vyrábíme v nejrůznějších barevných variantách, ale i jejich kombinacích.

Jednoduchá montáž

Montáž našich zakrytí je jednoduchá, konstrukce byly navrženy tak, aby to zvládl každý. Součástí zakázky je i návod, se kterým to hravě zvládnete.

Komplexní servis

Všem našim zákazníkům věnujeme maximum svého času. Jsme s nimi při návrhu, při výrobě, ale i při montáží. Součástí služeb může být i následný servis.

Na přání vás vybavíme

propustné síto: propustí čistou vodu, nepropustí nečistoty

Materiály

Upozornění a návod k údržbě
Plachty nabízíme v širokém spektru barev. Pokud si ani z této široké nabídky nevyberete, nabízíme možnost individuálního potisku.

Vzorník barev

ODSTÍNY BAREV JSOU POUZE ORIENTAČNÍ, V PŘÍPADĚ VAŠEHO POŽADAVKU RÁDI ZAŠLEME VZORNÍK BAREV

Technické listy

Bazenové plachty
B7452
Gramáž: 450 g/m2
Bazenové plachty
B7453
Gramáž: 580 g/m2

Máte zájem o zakrytí bazénu?