Krycí plachta na bazén v provedení TOP

Krycí plachta na bazén v provedení TOP

Je možná jakákoliv kombinace provedení, případně výroba zcela atypického provedení.
Krycí plachta na bazén v provedení TOP
Ikona bazenové plachty

PLACHTA Z MATERIÁLU NEJVYŠŠÍ KVALITY

Krycí bazénové plachty ve variantě TOP jsou vyrobeny z kvalitního vysoce pevnostního materiálu, díky němuž vám bude plachta sloužit dlouhá léta. K výrobě plachet používáme kvalitní německý materiál. Tento materiál je lakovaný, což zajistí snadnou údržbu a pěkný vzhled. Integrované síto pak zajistí odtok vody a zabrání tak vzniku vodních ploch na plachtě. Síto zachytí i hrubé nečistoty.
Ikona bazenové plachty

SNADNÁ MONTÁŽ A DEMONTÁŽ PLACHTY

Uchycení plachty je vyřešeno za pomoci jednotlivých úchytů vyrobených ze zátěžové gumy. Tyto úchyty jsou k bazénu ukotveny zajišťovacími kolíky. Díky tomuto uchycení plachta drží na svém místě v jakémkoliv počasí. Nezáleží na tom, zda svítí sluníčko, prší, nebo jestli zrovna začal foukat vítr. Plachta se ani nehne! Přitom upevnění, ale i odstranění plachty je tak snadné.
Ikona bazenové plachty

TVAR PLACHTY U NÁS NEHRAJE ŽÁDNOU ROLI

Vysoce pevnostní plachty nejvyšší řady TOP kopírují přesně tvar bazénu. Problémem nejsou ani zcela atypické tvary.
Ikona bazenové plachty

POTĚŠÍ VÁS HEZKÝ DESIGN, KVALITA A PEVNOST

Bazénové plachty ve variantě TOP jsou zhotoveny z kvalitního PVC, díky čemuž plachta získává na spoustě výjimečných vlastnostech. Aby se dosáhlo té nejvyšší odolnosti, jsou spoje u materiálu zhotoveny za pomoci vysokofrekvenčního svařování, kterým se dosáhne nejvyšší možné pevnosti spojů. Takto svařené spoje pak neporuší ani dlouhodobý styk s vodou z bazénu. Spojili jsme špičkově pevné a odolné materiály s precizně odvedenou prací, díky čemuž vám ručíme nejen za estetický vzhled plachet, ale i za jejich kvalitu.
Ikona bazenové plachty

ŽIVOTNOST KRYCÍ PLACHTY JE DELŠÍ NEŽ 10 LET

Už bylo dost kupování obyčejných bazénových plachet, které jste museli nanejvýš každé dva roky měnit za novou. Bazénové plachty TOP mají mnohem delší životnost, která se odvíjí od použitého materiálu. Můžeme vám garantovat, že vaše plachta bude mít životnost od 10 do 15 let. Plachtu je možno zatěžovat od 70 do 100 kg / 1 metr čtvereční. Kvalitní plachtu na bazén ve variantě TOP u nás seženete od 395 Kč za 1 metr čtvereční.
Ikona bazenové plachty

MŮŽETE SI VYBÍRAT Z NEJRŮZNĚJŠÍCH BAREV

Pokud hledáte kvalitní plachtu na bazén, nejspíš myslíte i na to, jak bude vypadat. Naše plachty jsou vysoce kvalitní, současně vás mile potěší i jejich vzhled. Každý z našich zákazníků má možnost vybrat si libovolnou barvu, ale i jejich kombinaci z našeho vzorníku. Vaše bazénová plachta se tak může stát příjemnou součástí vaší zahrady. Může na sebe poutat pozornost, ale i splynout s okolím.

Proč si koupit kvalitní krycí plachtu na bazén v provedení TOP?

NABÍZÍME KOMPLEXNÍ SLUŽBY

Rádi vám nabídneme komplexní servis. Vaši bazénovou plachtu spolu navrhneme, ale i zhotovíme. A to vše podle vašich přání a z materiálu, který pro vás bude nejvhodnější.

VAŠE DĚTI BUDOU V BEZPEČÍ

Každý, kdo má na zahradě bazén, zažil strach z toho, aby do něj nedopatřením nespadlo pobíhající dítě. S našimi plachtami nemusíte mít žádný strach! Naše bazénové plachty jsou nejen hezké na pohled, jsou navíc i bezpečnostním prvkem, který zabrání pádu do bazénu. Pokud se tak stane, plachta ve variantě TOP se neprotrhne, naopak dítě udrží nad hladinou. Úchyty u bazénu jsou pak zhotoveny tak, aby je neodstranily ani zvídavé ručky vašeho potomka.

SKVĚLÝ POMĚR CENA VS. KVALITA

Jakákoliv plachta ve variantě TOP, kterou vyrobíme, nabízí vynikající poměr mezi výhodnou cenou a vysokou kvalitou. Naším cílem je vytvořit cenově dostupné produkty, které budou současně co nejvíce funkční. Nemluvě o jejich dlouhé životnosti.

MATERIÁLY NEJVYŠŠÍ KVALITY

Všechny materiály, které na výrobu plachet používáme, jsou vybírány tak, aby byly co nejvíce pevné a odolné. Bazénové plachty ve variantě TOP vyrábíme z kvalitního PVC, a to od ověřeného dodavatele z Německa.

ŽIVOTNOST, KTERÁ PŘEKVAPÍ

Pokud hledáte plachtu na bazén, kterou nebudete muset každý druhý rok měnit, jste na správném místě. Naše kvalitní bazénové plachty budou plně funkční po dobu 10 až 15 let. Plachta bude vypadat stále jako nová.

Na přání vás vybavíme

Speciální zátěžové gumové úchyty pro zajišťovací kolíky

propustné síto: propustí čistou vodu, nepropustí nečistoty

Vak na plachtu ZDARMA

Materiály

Upozornění a návod k údržbě
Plachty nabízíme v širokém spektru barev. Pokud si ani z této široké nabídky nevyberete, nabízíme možnost individuálního potisku.

Vzorník barev

ODSTÍNY BAREV JSOU POUZE ORIENTAČNÍ, V PŘÍPADĚ VAŠEHO POŽADAVKU RÁDI ZAŠLEME VZORNÍK BAREV

Technické listy

Bazenové plachty
B7453
Gramáž: 580 g/m2
Bazenové plachty
B8000
Gramáž: 630 g/m2

Máte zájem o zakrytí bazénu?