Krycí plachta na bazén v provedení EKONOMIK

Zakrývací plachty na bazén v provedení EKONOMIK

Je možná jakákoliv kombinace provedení, případně výroba zcela atypického provedení.
Plachta EKONOMIK
Ikona bazenové plachty

KRYCÍ PLACHTY NA BAZÉN NABÍZÍME JAKO NEJLEPŠÍ POMĚR MEZI CENOU A KVALITOU

Krycí plachty na bazén ve variantě EKONOMIK jsou plachty vyrobené z vysoce pevnostního materiálu. Dodavatelem tohoto kvalitního PVC materiálu jsou dodavatelé z Německa. Materiál bazénové plachty má lakovaný povrch, díky čemuž je údržba a čištění plachty snadnější než když předtím! Plachta nemá odtokové síto pro odtok zachycené vody na svém povrchu. Jestliže po tomto sítu toužíte, využijte naší výbavu na přání. Uchycení plachty k bazénu je řešeno obvodovou gumou.
Ikona bazenové plachty

BAZÉNOVÉ PLACHTY MAJÍ HEZKÝ VZHLED, ALE I ŽIVOTNOST

Abychom dosáhli co nejkvalitnějších spojů u plachet, využíváme technologii vysokofrekvenčního svařování, díky němuž je dosaženo maximální možné pevnosti spojů, které mají perfektní vzhled, ale jsou navíc i odolné vůči vodě. Pracujeme s kvalitními a pevnými materiály, které jsou ve spojení s precizní prací tím nejlepším, co můžete na svůj bazén pořídit. Možné zatížení plachty je od 50 do 100 kg / 1 metr čtvereční. Cena plachet EKONOMIK se pohybuje od 295Kč / 1 metr čtvereční.
Ikona bazenové plachty

ŽIVOTNOST KRYCÍ PLACHTY JE DELŠÍ NEŽ 10 LET

Už bylo dost kupování obyčejných bazénových plachet, které jste museli nanejvýš každé dva roky měnit za novou. Bazénové plachty EKONOMIK mají mnohem delší životnost, která se odvíjí od použitého materiálu. Můžeme vám garantovat, že vaše plachta bude mít životnost od 10 do 15 let. Plachtu je možno zatěžovat od 50 do 100 kg / 1 metr čtvereční. Kvalitní plachtu na bazén ve variantě EKONOMIK u nás seženete od 295Kč / 1 metr čtvereční.

Proč si koupit kvalitní krycí plachtu na bazén v provedení EKONOMIK?

Přesnost

Plachty vyrábíme zcela na míru, takže máte jistotu, že bude jakákoliv plachta sedět jako ulitá. V případě plachty na bazén plachta kopíruje přesný tvar vašeho bazénu.

Efektivita

Naše bazénové plachty jsou velmi efektivní. Průtokové síto (u plachet TOP) umožní průtok čisté vody. Díky tomu se na plachtě netvoří tak velké vodní plochy, současně zabraňuje vzniku nečistot.

Bezpečnost

Maximální zatížení bazénových plachet je až 70 kg na 1 metr čtvereční plochy, takže máte jistotu, že plachta slouží i jako zábrana proti pádu vašich dětí či mazlíčků do bazénu.

Ekonomičnost

Naše plachty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mohou vám sloužit 10 až 15 let. Díky tomu máte jistotu, že ušetříte. U bazénových plachet se navíc díky UV filtru ve vodě nevytvoří zelené prostředí. Po sezoně tedy stačí bazén pouze vyluxovat. Ušetříte tedy nejen čas, ale i vodu.

Životnost

Bazénové plachty mají životnost 10 až 15 let, díky čemuž ušetříte.

Široká nabídka

Plachty na zastřešení vyrábíme v nejrůznějších barevných variantách, ale i jejich kombinacích.

Jednoduchá montáž

Montáž našich zastřešení je jednoduchá, konstrukce byly navrženy tak, aby to zvládl každý. Součástí zakázky je i návod, se kterým to hravě zvládnete.

Komplexní servis

Všem našim zákazníkům věnujeme maximum svého času. Jsme s nimi při návrhu, při výrobě, ale i při montáží. Součástí služeb může být i následný servis.

Na přání vás vybavíme

Speciální zátěžové gumové úchyty pro zajišťovací kolíky

propustné síto: propustí čistou vodu, nepropustí nečistoty

Vak na plachtu ZDARMA

Materiály

Upozornění a návod k údržbě
Plachty nabízíme v širokém spektru barev. Pokud si ani z této široké nabídky nevyberete, nabízíme možnost individuálního potisku.

Vzorník barev

ODSTÍNY BAREV JSOU POUZE ORIENTAČNÍ, V PŘÍPADĚ VAŠEHO POŽADAVKU RÁDI ZAŠLEME VZORNÍK BAREV

Technické listy

Bazenové plachty
B7453
Gramáž: 580 g/m2
Bazenové plachty
B8000
Gramáž: 630 g/m2

Máte zájem o zakrytí bazénu?