Zakrytí bazénu na míru

Pokud máte doma zahradu, nabízí se různé využití volného prostoru. Altán nebo pergola, hřiště pro děti a také bazén, ve kterém budete trávit víkendy a letní chvilky. Koupání pro celou rodinu, to je námět, s nímž budou souhlasit úplně všichni. Žádá si také důkladný plán, je nutné přemýšlet dlouho dopředu. Letní sezona skončí a ke slovu přichází nutná údržba a zazimování bazénu. Je nutné vypustit na podzim všechnu vodu? A jakou plachtu si vlastně vybrat? Jaké jsou hlavní rozdíly mezi lakovanou a nelakovanou úpravou?

Předností je velmi snadná montáž

Není nutné, abyste byli domácím kutilem nebo řemeslníkem, samotná instalace bazénové plachty je velmi nenáročným úkolem. Snadné je i její čištění a další údržba. Přizpůsobí se atypickému tvaru bazénu, stačí, když nám zadáte poptávku. Po návštěvě technika, který provede zaměření, bude jasno o všech detailech. Plachta také nabídne až patnáctiletou životnost v závislosti na konkrétním modelu. Zakrytí bazénu můžete vyřešit velmi elegantním způsobem, bez zbytečných starostí navíc. Až to jarní teploty dovolí, stačí jedno odpoledne a koupání bude připraveno. U menších bazénů stačí k natažení a sejmutí plachty jediný dospělý člověk. K dodané objednávce patří i přehledný návod, díky němuž si snadno poradíte i v případě, že nejste technickým typem.

  • PŘIJEDEME
  • NAVRHNEME
  • VYROBÍME
  • DODÁME

Kvalitní materiál a dlouhotrvající sváry

Správné zakrytí bazénu je řešením, které v dlouhodobém horizontu přináší nemalé úspory vody a tím i vaší peněženky. Díky kvalitní bazénové plachtě není nutné na podzim vypouštět vodu z celého bazénu, ale postačí její upuštění pouze pod trysky a zpětné dopuštění na jaře. Naše bazénové plachty navíc disponují špičkovou pevností se zatížením až 100 kg na 1/m2. Při správném ukotvení plachty tedy nemusíte mít obavu, že do bazénu propadne váš domácí mazlíček či dítě. Plachta s minimálním průvěsem unese i dospělou osobu.

Plachty odebíráme od předních zahraničních dodavatelů a svařujeme kombinací vysokofrekvenční a horkovzdušné technologie. Toto řešení je v současné době nejefektivnější pro kvalitu a odolnost sváru. Sváry jsme navíc schopni zapracovat tak, že jsou viditelné naprosto minimálně. Našim klientům nabízíme výrobu plachet na míru, kdy je na výběr ze tří druhů variant zakrytí bazénu.

Varianty zakrytí bazénu

Zakrývací plachta v základním provedení s podloženými kroužky, vypínací gumou a propustným sítem

BASIC

3 hvězdy

Plachta v základním provedení

Kvalitní plachta v nelakované úpravě. Od 195 Kč/m2.
Plachta Ekonomik

EKONOMIK

4 hvězdy

Kvalita pro každého

Kvalitní plachta v lakované úpravě. Od 295 Kč/m2
Zakrytí bazeni TOP

TOP

5 hvězd

Kvalita pro náročné

Kvalitní lakovaná plachta se špičkovým designem. Od 395 Kč/m2.

Odborné poradenství a servis

Zakrytí bazénu vyrábíme vždy na míru, dle tvaru bazénu. Jsme tak schopni vyrobit špičkové opláštění pro složité oválné bazény či členité hranaté bazény. Plachty na bazén jsou opatřeny propustným sítem, které dovolí odtoku vody z povrchu plachty a zároveň zachytí nečistoty. Pokud nevíte jakou plachtu zvolit, kontaktujte nás a rádi s výběrem poradíme. Samozřejmostí je záruční servis plachet, ačkoliv díky vysoké kvalitě plachet, svárů a ukotvení neevidujeme téměř žádné problémy.

Ekonomické řešení pro každou rodinu

Dnes už nemusíte kupovat bazénové plachty, které využijete maximálně dva roky po sobě a poté je musíte vyměnit. Zakrytí bazénu z kvalitního PVC vydrží v průměru až 15 let, je mimořádně pevné a dlouhodobě odolá působení vody. Můžete si vybrat ze tří různých variant, které se neliší jenom po vizuální stránce. Záleží proto pouze na vás, zda preferujete ekonomický styl nebo vyžadujete nejvyšší možnou kvalitu.

  • Tato plachta je základní variantou, je určená pro menší bazény a nenáročné uživatele.
  • Vhodný poměr ceny a kvality, díky lakovanému povrchu je plachta velmi odolná.
  • Určeno pro náročné! Plachta má integrované síto, které zajišťuje perfektní odtok vody.

Proč a snámi?

Životnost až 15 let
Životnost až 15 let
GARANCE ZÁRUKY NA 5 LET
Zátěž až 100kg/m2
Vlastní vybavení
Špičková kvalita plachet
Pravidelné konzultace zakázky
Vysokofrekvenční sváry
Komplexní služby
Individuální řešení na míru
Profesionální servis
Odborný servis a poradenství
Téměř 30 let na trhu
5 let záruka na plachty
SKVĚLÝ POMĚR MEZI CENOU A KVALITOU
Úspora vody a financí

VZORNÍK BAREV

 

ODSTÍNY BAREV JSOU POUZE ORIENTAČNÍ, V PŘÍPADĚ VAŠEHO POŽADAVKU RÁDI ZAŠLEME VZORNÍK BAREV

V případě zájmu o individuální potisk plachty jsme schopni požadavek zrealizovat. K uvedenému vzorníku barev platí zesílený materiál B8000 s gramáží 630g/m2. Standardní kalkulace vychází z materiálu B7435 s gramáží 580g/m2 a barva je pouze modrá (odstín 5001).

Poradna

V první řadě je důležité určit si, zda potřebujete bazén pouze zakrýt nebo je pro Vás důležitá maximální pevnost plachty, která dokáže zabránit možnéhu pádu Vašich malých dětí či domácích mazlíčků.

Pokud chcete bazén pouze zakrýt, doporučujeme zvolit plachtu v provedení BASIC nebo EKONOMIK. U větších bazénů pak provedení EKONOMIK NEBO TOP.

Pokud chcete plachtu, která dokáže zachytit padající dítě či mazlíčka, doporučujeme pořídit provedení EKONOMIK NEBO TOP se zátěžovými gumami.

Umožňuje volný průtok čisté vody a zároveň brání vytvoření velkých vodních ploch na plachtě a také zachytí hrubé nečistoty.

Propustné síto

Pro maximální zatížení doporučujeme vybrat zesílenou plachtovinu B8000 s gramáží 630g/ 1m2 + zátěžové gumy se speciálním úchytem, které významným způsobem rozloží zatížení plachty.

Plachta TOP

Výběr z mnoha různých barev

Nikde není psáno, že musí být vaše bazénová plachta modrá. Jistě, bude vysoko na žebříčku popularity, ale čím širší výběr, tím lépe! Vyberte si proto barevný odstín podle svých představ, vzorník barev je vám plně k službám! Nechybí v něm červená, oranžová, zelená nebo žlutá, počítá se i s černou nebo šedou variantou. Barvy přizpůsobte dalším prvkům na zahradě, slaďte je s domem nebo altánem, abyste vytvořili útulné prostředí. Jak by řekl klasik, fantazii se zde rozhodně meze nekladou!

Bezpečnost je na prvním místě

Bazénové plachty snadno unesou děti i zvířata. Pokud se váš školák nebo pejsek dostanou přímo na plachtu, nemusíte panikařit. Nic se totiž nestane, nosnost použitého materiálu dosahuje až 100 kg na metr čtvereční plochy. Otázka, která je spojená s bezpečností provozu, je tedy vyřešena a žádné obavy nejsou namístě. V případě potřeby tyto plachty unesou také dospělou osobu. A to není vše, protože jim nedělají problémy ani velké mrazy. Dovedou totiž lehce odolávat teplotám až třicet stupňů pod nulou. Budete je potřebovat přes léto uskladnit? S tím se samozřejmě počítá, součástí dodávky je vak na plachtu. A co dalšího je jejich předností?

  • Propustné síto umožní volný průtok čisté vody, zachytí drobné větve, listí nebo jiné nečistoty.
  • Přizpůsobí se. Nemusíte mít kruhový či obdélníkový bazén, řešení se najde i pro jiné varianty.
  • UV filtr. Bazén stačí po letní sezoně jednoduše vyluxovat, vodu můžete nechat až po trysky.

Komplexní servis je zajištěn

Nabídneme nejen výrobu plachty přesně na míru, ale postaráme se také o případné opravy. Garance pětileté záruky a tři desetiletí zkušeností na trhu, to je kombinace, na níž se můžete plně spolehnout. Servis zajišťují profesionálové, kteří mají k dispozici potřebné vybavení a poradí si s každým vzniklým problémem.

Vyberte si podle svého vkusu

Zakrytí bazénu během zimních měsíců tak už nemusíte řešit. Stačí, když se inspirujete u nás! Pokud budete potřebovat, můžeme asistovat i v průběhu montáže. Na začátku je osobní návštěva technika a podrobný návrh, který bude maximálně ladit s představou klientů. Různé barvy nebo jejich kombinace jsou připravené, originální design je až na prvním místě! A když se elegantní vzhled spojí s dlouholetou životností, je o váš zahradní bazén pro další sezony postaráno. Výběr ze tří různých variant je připraven, ceny startují už na 195 Kč za metr čtvereční plachty.