Zakrytí bazénu na míru

Správné zakrytí bazénu je řešením, které v dlouhodobém horizontu přináší nemalé úspory vody a tím i vaší peněženky. Díky kvalitní bazénové plachtě není nutné na podzim vypouštět vodu z celého bazénu, ale postačí její upuštění pouze pod trysky a zpětné dopuštění na jaře. Naše bazénové plachty navíc disponují špičkovou pevností se zatížením až 100 kg na 1/m2. Při správném ukotvení plachty tedy nemusíte mít obavu, že do bazénu propadne váš domácí mazlíček či dítě. Plachta s minimálním průvěsem unese i dospělou osobu.

  • PŘIJEDEME
  • NAVRHNEME
  • VYROBÍME
  • DODÁME

Špičková technologie svařování

Plachty odebíráme od předních zahraničních dodavatelů a svařujeme kombinací vysokofrekvenční a horkovzdušné technologie. Toto řešení je v současné době nejefektivnější pro kvalitu a odolnost sváru. Sváry jsme navíc schopni zapracovat tak, že jsou viditelné naprosto minimálně. Našim klientům nabízíme výrobu plachet na míru, kdy je na výběr ze tří druhů variant zakrytí bazénu.

Varianty zakrytí bazénu

Zakrývací plachta v základním provedení s podloženými kroužky, vypínací gumou a propustným sítem

BASIC

3 hvězdy

Plachta v základním provedení

Kvalitní plachta v nelakované úpravě. Od 195 Kč/m2.
Plachta Ekonomik

EKONOMIK

4 hvězdy

Kvalita pro každého

Kvalitní plachta v lakované úpravě. Od 295 Kč/m2
Zakrytí bazeni TOP

TOP

5 hvězd

Kvalita pro náročné

Kvalitní lakovaná plachta se špičkovým designem. Od 395 Kč/m2.

Odborné poradenství a servis

Zakrytí bazénu vyrábíme vždy na míru, dle tvaru bazénu. Jsme tak schopni vyrobit špičkové opláštění pro složité oválné bazény či členité hranaté bazény. Plachty na bazén jsou opatřeny propustným sítem, které dovolí odtoku vody z povrchu plachty a zároveň zachytí nečistoty. Pokud nevíte jakou plachtu zvolit, kontaktujte nás a rádi s výběrem poradíme. Samozřejmostí je záruční servis plachet, ačkoliv díky vysoké kvalitě plachet, svárů a ukotvení neevidujeme téměř žádné problémy.

Proč a snámi?

Životnost až 15 let
Životnost až 15 let
GARANCE ZÁRUKY NA 5 LET
Zátěž až 100kg/m2
Vlastní vybavení
Špičková kvalita plachet
Pravidelné konzultace zakázky
Vysokofrekvenční sváry
Komplexní služby
Individuální řešení na míru
Profesionální servis
Odborný servis a poradenství
Téměř 30 let na trhu
5 let záruka na plachty
SKVĚLÝ POMĚR MEZI CENOU A KVALITOU
Úspora vody a financí

VZORNÍK BAREV

 

ODSTÍNY BAREV JSOU POUZE ORIENTAČNÍ, V PŘÍPADĚ VAŠEHO POŽADAVKU RÁDI ZAŠLEME VZORNÍK BAREV

V případě zájmu o individuální potisk plachty jsme schopni požadavek zrealizovat. K uvedenému vzorníku barev platí zesílený materiál B8000 s gramáží 630g/m2. Standardní kalkulace vychází z materiálu B7435 s gramáží 580g/m2 a barva je pouze modrá (odstín 5001).

Poradna

V první řadě je důležité určit si, zda potřebujete bazén pouze zakrýt nebo je pro Vás důležitá maximální pevnost plachty, která dokáže zabránit možnéhu pádu Vašich malých dětí či domácích mazlíčků.

Pokud chcete bazén pouze zakrýt, doporučujeme zvolit plachtu v provedení BASIC nebo EKONOMIK. U větších bazénů pak provedení EKONOMIK NEBO TOP.

Pokud chcete plachtu, která dokáže zachytit padající dítě či mazlíčka, doporučujeme pořídit provedení EKONOMIK NEBO TOP se zátěžovými gumami.

Umožňuje volný průtok čisté vody a zároveň brání vytvoření velkých vodních ploch na plachtě a také zachytí hrubé nečistoty.

Propustné síto

Pro maximální zatížení doporučujeme vybrat zesílenou plachtovinu B8000 s gramáží 630g/ 1m2 + zátěžové gumy se speciálním úchytem, které významným způsobem rozloží zatížení plachty.

Plachta TOP