Stěhovací firmy

Potřebujete přestěhovat byt nebo kancelář? Využijte služby naší stěhovací firmy DYMAS. Působíme v BRNĚ, přestěhujeme vás kdekoli po městě, po celé České republice i do zahraničí.

Využijte služby naší stěhovací firmy

Jsme profi stěhovací firma DYMAS a patříme mezi nejvýznamnější stěhovací firmy v celé České republice. Najdete nás v Brně, odkud vás odstěhujeme do všech koutů Evropy. Specializujeme se na stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, skladů, výrobních hal. Kromě stěhování nabízíme také služby v oblasti vyklízení půd a sklepů, odvoz starého nábytku nebo nepotřebných věcí do sběrného dvora a mnoho dalších činností, spojené se stěhováním.

Pro náročné zákazníky zajišťujeme i další služby, jako je například konečný úklid nemovitosti po vystěhování věcí, natírání radiátorů, dveří, obložek nebo malování interiéru. Provádíme stěhování těžkých břemen, drahých hudebních nástrojů, klavírů, pian i křídel. Stěhujeme do špatně přístupných míst i do vysokých pater činžovních nebo panelákových domů.

Stěhování Brno

Kvalitní služby stěhovací firmy

Služby naší stěhovací firmy DYMAS nebylo nikdy výhodnější. Protože jsme velká stěhovací firma s dlouholetou praxí, disponujeme vlastním vozovým parkem. K dispozici máme velké vozy i kompaktní dodávky. Pro stěhování si nás objednávají velké firmy, rodiny s dětmi, majitelé malých garsoniér i nejrůznější dílny a garáže. Pro práci používáme vlastní stěhovací pomůcky, které nám ulehčí spoustu práce a času. Díky vlastní technice můžeme svým zákazníkům nabídnout širokou nabídku služeb za nejlepší ceny na trhu.

Proč objednat naše STĚHOVÁKY

  • jsme tým zkušených Super stěhováků
  • stěhujeme 7 dní v týdnu včetně víkendů a svátků
  • přestěhujeme vás kdekoli po ČR i do zahraničí
  • jsme jištěni kvalitní pojistkou v případě nehody
  • vlastníme stěhovací vozy i stěhovací pomůcky
  • stěhujeme i z těžko přístupných míst
  • věnujeme se rovněž vyklízení sklepů, půd, bytů v pozůstalosti apod.

Využijte nonstop služby naší stěhovací firmy

Stěhování je časově náročná disciplina a je jasné, že na ni nechcete plývat svou dovolenou. Proto jsme tu my, tým statných stěhováků, kteří vám pomohou se stěhováním všech krabic, skříní, komod a dalšího vybavení z vaší domácnosti.

Pracujeme sedm dní v týdnu a to i o svátcích. Pracujeme v brzkých ranních hodinách i pozdě v noci. Jsme tu pro vás nonstop každý den a to na telefonu nebo na kontaktním formuláři, na našich internetových stránkách. Stěhování přizpůsobíme vašim potřebám tak, abychom nenarušili chod vaší firmy nebo domácnosti.

Objednejte si stěhování právě nyní

Stěhování nebylo nikdy jednodušší a to díky našemu profesionálnímu týmu stěhováků. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Nebojíme se splnit přání i těch nejnáročnějších zákazníků. Přestěhujeme vás kamkoli bude potřeba, nábytek vyneseme i do vysoko podlažních budov bez výtahu. Ke stěhování používáme výhradně kvalitní stěhovací pomůcky. Můžeme vám pomoci i s odvozem nového nábytku nebo vysloužilých spotřebičů. Dorazit k vám může náš tým stěhováků nebo jeden stěhovák s velkým vozem. Vše záleží na domluvě! Objednejte si nás telefonicky nebo kontaktním formulářem.