Podle čeho vybírat půjčovnu dodávek v Brně?

Cena a velikost vozového parku jsou obvyklé poměrně zřejmé indikátory. Já se Vám v tomto článku na příkladu firmy Půjčovna dodávek Brno pokusím nabídnout trochu méně tradiční věci, které ale mohou mít mnohem lepší vypovídací hodnotu než pouze cena či lokalita. Proč se při výběru zaměřit právě na reference, pojištění a doplňkové služby?

Reference půjčoven dodávek

Ať je cena půjčovného jakákoli, prohlédněte si nejprve reference. Můžete se totiž setkat s tím, že na internetu je sice cena nízká, ale klientům bylo nakonec účtováno mnohem více, protože si museli připlatit za služby, které obvykle jsou zahrnuty již v rámci základní ceny.

Půjčovna dodávek Brno

Půjčovna dodávek Brno sice na svém webu uvádí, že cena je konečná, ale až reference opravdu potvrdí, zda tomu tak je i ve skutečnosti. Díky referencím také zjistíte, jaká je nehodovost aut z této půjčovny a jak často měli klienti pocit, že jim půjčovna nespravedlivě účtovala poškození auta, které nezavinili.

Hledejte na google maps, kde se Vám zobrazí nejobjektivnější přehled zkušeností, které zákazníci s danou půjčovnou měli. Nebudou pouze pozitivní jako ty, které naleznete na stránkách půjčovny, ani pouze negativní jako ty, které naleznete v jednotlivých diskusních skupinách.

 

Pojištění v půjčovnách dodávek

Pojištění, které půjčovna zvolí pro svá vozidla má jednu z nejvyšších vypovídajících hodnot. Půjčovna totiž může zvolit základní pojištění u téměř neznámé pojišťovny, jejíž krytí se nevztahuje prakticky na nic a jejíž limity jsou příliš nízké. Na první pohled tak není vidět, že půjčovna na svých klientech šetří.

V případě, že si půjčovna svých klientů váží a je pro ni důležitý jejich blahobyt, bude mít sjednané pojištění se známou pojišťovací institucí, o které se ví, že pojistné událostí podle pravidel opravdu proplácí. V případě firmy Půjčovna dodávek Brno se jedná o ČSOB a klient tedy může vyrazit bez obav.

V ideálním případě bude mít půjčovna sjednáno i pojištění proti krádeži a nabídne vám možnost sjednat nulovou spoluúčast.

 

Doplňkové služby

Mohlo by se zdát, že další doplňkové služby nejsou až tak důležité, že jste si přišli zapůjčit pouze dodávku. Jedná se ale o velmi dobrou ukázku toho, jak moc se půjčovna o své klienty zajímá a jak moc si je chce uchovat. Navíc při bližším zamyšlení možná změníte názor na to, zda něco takového potřebujete.

Půjčování dodávky není obvyklý počin. Zpravidla se jedná o přepravování většího množství nebo objemu věcí. A ač se to nezdá, rudlík Vám může výrazně usnadnit život. Půjčovna dodávek Brno myslí i na tyto případy.

Pokud se jedná o stěhování, je dost možné, že s sebou povezete i své dítě a v tom případě budete potřebovat autosedačku. A pokud jedete na neznámé místo, mohla by se Vám hodit i GPS, abyste nemuseli zbytečně bloudit. Toto všechno a mnohé další by měla dobrá půjčovna v rámci svých služeb nabídnout.