Výroba plachet

Výroba plachet

Naše společnost je expertem na výrobu plachet již 22 let. Mnohaleté zkušenosti, moderní výrobní technologie, ale i špičkové materiály od německých a belgických dodavatelů nám pomáhají vyrábět produkty s vysokou užitnou hodnotou, širokou flexibilitou provedení, ale i jejich dlouhou životností. Opláštění zhotovujeme na vysokofrekvenčních strojích, díky nimž vám můžeme zaručit přesné a voděodolné spáry s nejvyšší možnou pevností. A jako bonus – jejich skvělý vzhled.

O výrobě plachet

Bazenové plachty

K výrobě jakéhokoliv opláštění používáme kvalitní lakované materiály od špičkových německých a belgických dodavatelů. Výhodou těchto plachet je nejen jejich funkčnost, ale i příjemný vzhled.

Mezi naše dodavatele patří například:
• Firma SIO line z Belgie
• Firma Miederhoff z Německa


Warning: Undefined variable $clear in /DISK3/www/4599/plachtynabazen.eu/www/wp-content/themes/bazenoveplachty/page-detail-ostatni-zakryti.php on line 63
Bazenové plachty

Naše společnost pracuje i s nehořlavými materiály, kam patří materiál B8103 s atestem B-S2 dle EN 13501-1 nebo materiál ze slídy, který má zvýšenou odolnost proti mrazu až do -30°C. Slídu, tedy průhlednou část, nabízíme jak v čirém provedení o tloušťce 0,65 mm, tak i kouřovou slídu o tloušťce 0,75 mm (za příplatek). Oba typy slídy jsou vybaveny kvalitním UV filtrem. Slídová část opláštění (okenní část) neobsahuje tkaninu tak, jako je tomu u obvodové části. Díky tomu z tohoto důvodu dochází při změnách teplot k jejímu prověšení. Tento jev však není znakem toho, že by se materiál poškodil.


Warning: Undefined variable $clear in /DISK3/www/4599/plachtynabazen.eu/www/wp-content/themes/bazenoveplachty/page-detail-ostatni-zakryti.php on line 63
Bazenové plachty

Jakékoliv opláštění jsme schopni opatřit reklamním potiskem (ruční i digitální technologií), grafický návrh vám rádi zhotovíme. Veškerá řešení vymýšlíme dle konkrétních požadavků každého klienta. Opláštění navrhneme, zhotovíme, přivezeme, ale i nainstalujeme. Náš sortiment je široký, vybírat si můžete z nejrůznějších barev, ale i gramáží. Gramáž se pohybuje od 300 g/ 1 metr čtvereční do 1100 g / 1 metr čtvereční.


Warning: Undefined variable $clear in /DISK3/www/4599/plachtynabazen.eu/www/wp-content/themes/bazenoveplachty/page-detail-ostatni-zakryti.php on line 63

Proč si koupit plachtu od nás?

Přesnost

Plachty vyrábíme zcela na míru, takže máte jistotu, že bude jakákoliv plachta sedět jako ulitá. V případě plachty na bazén plachta kopíruje přesný tvar vašeho bazénu.

Efektivita

Naše bazénové plachty jsou velmi efektivní. Průtokové síto (u plachet TOP) umožní průtok čisté vody. Díky tomu se na plachtě netvoří tak velké vodní plochy, současně zabraňuje vzniku nečistot.

Bezpečnost

Maximální zatížení bazénových plachet je až 70 kg na 1 metr čtvereční plochy, takže máte jistotu, že plachta slouží i jako zábrana proti pádu vašich dětí či mazlíčků do bazénu.

Ekonomičnost

Naše plachty jsou vyrobeny z kvalitního materiálu a mohou vám sloužit 10 až 15 let. Díky tomu máte jistotu, že ušetříte. U bazénových plachet se navíc díky UV filtru ve vodě nevytvoří zelené prostředí. Po sezoně tedy stačí bazén pouze vyluxovat. Ušetříte tedy nejen čas, ale i vodu.

Životnost

Bazénové plachty mají životnost 10 až 15 let, díky čemuž ušetříte.

Široká nabídka

Plachty na zastřešení vyrábíme v nejrůznějších barevných variantách, ale i jejich kombinacích.

Jednoduchá montáž

Montáž našich zastřešení je jednoduchá, konstrukce byly navrženy tak, aby to zvládl každý. Součástí zakázky je i návod, se kterým to hravě zvládnete.

Komplexní servis

Všem našim zákazníkům věnujeme maximum svého času. Jsme s nimi při návrhu, při výrobě, ale i při montáží. Součástí služeb může být i následný servis.